darmowa dostawa od 200 zł darmowa dostawa od 200 zł darmowa dostawa od 200 zł
darmowa dostawa od 200 zł darmowa dostawa od 200 zł darmowa dostawa od 200 zł
No products in the cart.
0.00  0
darmowa dostawa od 200 zł darmowa dostawa od 200 zł darmowa dostawa od 200 zł
darmowa dostawa od 200 zł darmowa dostawa od 200 zł darmowa dostawa od 200 zł
No products in the cart.
0.00  0

JAK STOSOWAĆ?

Jeżeli jesteś nowicjuszem w świecie nikotyny, zalecamy zacząć przygodę od słabszych wersji woreczków, takich jak: ZYN, Nordic Spirit, Skruf. Po umieszczeniu torebeczki pod górną wargą zaczniesz odczuwać mrowienie lub szczypanie. Jest to zupełnie normalne i nie ma się czego obawiać, w ten sposób wiemy, że nikotyna zaczyna się wchłaniać. To uczucie może być słabsze, bądź silniejsze w zależności od mocy danego produktu. Po pewnym czasie szczypanie ustaje lub będzie znacząco mniejsze i możesz spokojnie się zrelaksować. Sposobem na zmniejszenie tych dolegliwości może być zmiana pozycji saszetki lub popijanie wody.

UWAGA! Zalecamy osobom początkującym wypluwanie śliny, przy wysokim stężeniu nikotyny możemy odczuć dyskomfort w postaci zawrotów głowy, dlatego usuwanie śliny jest istotne dla osób które nie wiedzą jaką dawkę nikotyny ich organizm zaakceptuje.  

Główną zaletą przerzucenia się na nikotynowe woreczki jest fakt, że nikotyna w nich zawarta ma mniej szkodliwe działanie. Dzieje się tak głównie dlatego, że unikasz palenia tytoniu, a co za tym idzie redukujesz ilość substancji smolistych, które dostarczasz do płuc (to bezpieczniejsza forma korzystania/cieszenia się z nikotyny). Zgodnie z wynikami amerykańskich badań, 60% palaczy rzuciła nałóg ze względów zdrowotnych. Ty też możesz to zrobić z pomocą nikotynowych woreczków! 

Nicopodsów możesz używać wszędzie, bez przeszkadzania innym ludziom przez dym i smród papierosów.

Nicopodsy zawierają nikotynę, która jest silnie uzależniającą substancją – tak jak kofeina lub cukier. Nie powinieneś ich używać jeżeli:

  • masz alergię na nikotynę
  • jesteś w ciąży lub karmisz piersią
  • masz problemy z nadciśnieniem

Sama nikotyna nie powoduje raka, ale nadmierne jej stosowanie może doprowadzić do podwyższonego tętna. 

Nie. Nie musisz przechowywać ich w lodówce, ale niektórym osobą schłodzone lepiej smakują 🙂

Kropki lub numerki na puszkach, to sposób do informowania o zawartości nikotyny na gram produktu. Im więcej kropek lub wyższa liczba, tym mocniejszy jest dany produkt. Siła mierzona jest w miligramach nikotyny na gram lub czasami miligram na woreczek. Większość producentów podaję tę informację w liczbach lub kropkach. 

Niestety nie zawsze liczba kropek jest taka sama we wszystkich markach, ale zazwyczaj oznaczają:
– 1-2 kropki: normalna moc, około 6-8mg/g
– 3 kropki: średnia moc, około 12-14mg/g
– 4 kropki i więcej: silna moc, około 16-20mg/g i więcej

Całościowe odczucie danego woreczka nie jest zależne wyłącznie od stężenia nikotyny, ale także od rodzaju smaków.

Nie, nie powinieneś ich żuć! Woreczki nikotynowe nie są przeznaczone do żucia – to zachamuje działanie produktu.

Są one zrobione z wysokiej jakości wypełniaczy spożywczych, takich jak pochodne nikotyny, woda, eukaliptus, włókna sosny, środki aromatyzujące i słodzące. Nie zawierają tytoniu. 

Nikotyna jest naturalnie występującym środkiem pobudzającym, który jest wyodrębniany z liści tytoniu. Podczas używania nikotyny, większość ludzi odczuwa rozluźnienie i poprawia im się samopoczucie.

Tak i nie. Jest używane w ten sam sposób jak snus, wygląda podobnie, ale nie zawiera tytoniu. Przez niektórych nicopodsy są nazywane “białym snusem”. 

Nigdy nie połykaj woreczków!

Tak, ten produkt jest dedykowany dla osób wyłącznie od osiemnastego roku życia.

MENU

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy Polskim sklepem internetowym specjalizującym się w sprzedaży nikotynowych worków. Nasze Nicopods to ulepszona forma popularnego SNUS. Nie zawierają tytoniu, substancji smolistych, rakotwórczych ani mutagennych, co czyni z nich najbardziej bezpiecznym zamiennikiem dla palaczy klasycznych papierosów i e-papierosów. Nasze produkty są dyskretne, nie zatruwają otoczenia i nie brudzą zębów. Różnorodność smaków sprawia, że twój oddech jest owocowy, miętowy bądź orzeźwiający. W zależności od stężenia nikotyny, jeden worek można porównać do zapalenia aż czterech do pięciu papierosów, co może okazać się świetną alternatywą na różne okazje, zależnie od preferowanego “uderzenia”.


Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! 

Oferujemy bezpieczną alternatywę dla palenia tytoniu, która pomoże Ci cieszyć się nikotyną w bardziej wyważony i korzystny sposób dla zdrowia. Nasza ekipa jest gotowa pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu, który spełni Twoje potrzeby. Już dzisiaj dołącz do społeczności Nicopods.pl i odkryj nowy wymiar używania nikotyny.

Masz pytania? Śmiało, jesteśmy do Twojej dyspozycji.